Kolejny sukces łuczników GZSN START !!!

Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych "START" informuje, że  dnia 29-03-2013 w Żywcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Łucznictwie.

Po raz kolejny zawodnicy GZSN „START” uplasowali się na czołowych lokatach zdobywając w sumie 5 medali.

W łukach klasycznych kobiet złoty medal powędrował do Alicji Bukańskiej, natomiast brąz do Mileny Olszewskiej.

W łukach klasycznych (Standing)  brąz zdobył Ryszard Szachowicz.

W łukach bloczkowych (Compound Open) złoto zdobył Marek Kantczak, a Paweł Bogucki otrzymał brązowy medal.

Pozostali zawodnicy GZSN „START”  Krzysztof Kornatowski  i  Dariusz Kołodziej zajęli odpowiednio 4 i 6 miejsce (w Compound Open).

Dla Dariusza Kołodzieja były to drugie zawody halowe i już pobił swój rekord życiowy (485 punktów).