Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Łucznictwie w Kielcach

W dniach 20-22 marca 2015 roku odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Łucznictwie w Kielcach.
Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” reprezentowało pięcioro zawodników. W łukach klasycznych gorzowianka Milena Olszewska, która po strzelaniach eliminacyjnych zajmowała pierwsza lokatę z wynikiem 518pkt., wywalczyła srebrny medal  i tytuł wice-mistrzyni Polski na Hali. Łuki bloczkowe reprezentowało naszych trzech zawodników. Strzelania eliminacyjne z wynikiem 588pkt wygrał Krzysztof Kornatowski przed Markiem Kantczakiem 586pkt,, obaj reprezentowali  ,,START” Gorzów. W strzelaniach finałowych po zaciętym pojedynku złoty medal zdobył Marek Kantczak, a Krzysztof Kornatowski wywalczył srebro i tytuł wice mistrza Polski.
Dobrze zaprezentował się również nasz zawodnik Dariusz Kołodziej w kategorii łuków bloczkowych poprawiajac swój rekord życiowy                i zajmując szósta lokatę.
W łukach klasycznych wystartował także Ryszard Szachowicz, który po strzelaniach finałowych uplasował się na 9 pozycji.