PARAOLIMPIJSKI REKORD ŚWIATA BARTOSZA TYSZKOWSKIEGO NA STADIONIE NARODOWYM

    Memoriał Kamili Skolimowskiej 2015 to już 6 edycja wspaniałej imprezy sportowej. Co roku na imprezie pojawiają się największe gwiazdy światowej lekkoatletyki.

                  Podczas Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej, który odbył się 13.09.2015r. Na Stadionie Narodowym w Warszawie, wraz ze światowymi  gwiazdami  lekkiej atletyki, po raz kolejny wystąpili sportowcy  z Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START”: Maciej Lepiato, Bartosz Tyszkowski, Mateusz Michalski, Maciej Kęsicki, Tomasz Blatkiewicz, Marcin Herbut,  Mariusz Pietrucha oraz Sandra Pieczychlebek.

                 Zawodnik  GZSN„START” Bartosz Tyszkowski ustanowił nowy Rekord Świata w rzucie dyskiem z wynikiem 44,96m, natomiast Mateusz Michalski zajął  II miejsce w biegu na 100m z wynikiem 10,98, zaś Tomasz Blatkiewicz  w pchnięciu kulą osiągnął wynik 13,02. Bardzo dobry  wynik 2,14 w skoku wzwyż uzyskał również nasz zawodnik Maciej Lepiato.
Mariusz Pietrucha na zawodach poprawił swój wynik życiowy w biegu na 100m i osiągnął wynik 11,75.

               Warszawski Memoriału Kamili Skolimowskiej przyciągnął na trybuny  18 107 widzów, którzy bardzo entuzjastycznie kibicowali naszym zawodnikom.

Comments are closed.