VII Międzynarodowy Lubuski Puchar Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym

W dniach 3-7.11.17 w Drzonkowie odbył się VII Międzynarodowy Lubuski Puchar Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym. W zawodach uczestniczyły kluby z Polski uprawiające strzelectwo osób niepełnosprawnych oraz gościnnie czołówka najlepszych zawodników ze Słowacji. Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” reprezentowało 13 zawodników, z czego miejsca na podium zajęło trzech zawodników GZSN „START” zdobywając IV puchary.Najlepszymi wynikami mogą pochwalić się:Kacper Pierzyński który w konkurencji P1 – zajął III miejsce
i w konkurencji P5 – zajął II miejsce, Mirosława Górna która  w konkurencji R5 – zajęła III miejsce, Sylwia Kubaj która w konkurencji P2 -  zajęła III miejsce. Na uwagę zasługują również dalsze miejsca naszych zawodników:Maria Madej w finale konkurencji R3 była VIII,Marta Szwed w finale konkurencji P2 była V,Bartłomiej Horbacz w finale konkurencji R5 był VIII - był to pierwszy start w zawodach nowego zawodnika Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START”.Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.