9 medali łuczników GZSN „START” na Mistrzostwach Polski

W dniach 24-25  sierpnia w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Łucznictwie. W Mistrzostwach Polski wzięło udział  ponad 35 zawodników z 8 klubów z całej Polski.   Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” reprezentowała ekipa 9 zawodników. Gorzowscy łucznicy zdobyli ogółem 7 medali (4 złote, 2 srebrne i 1 brązowy) oraz 1 miejsce Albina Batyckiego w strzelaniach specjalnych.

Indywidualnie na podium stanęli:

• Milena Olszewska: 1 złoty medal – łuki klasyczne kobiet,
  • Stanisław Kalisiak: 1 złoty medal – łuk bloczkowy mężczyzn,
  • Marcin Łabuda: brązowy medal – łuk bloczkowy mężczyzn.

Mikst łuków klasycznych w składzie: Milena Olszewska, Andrzej Skrajny zdobył złoty medal.

Drużyna łuków klasycznych w składzie: Milena Olszewska, Andrzej Skrajny i Michał Sztejka zdobyli srebrny medal.

Drużyna łuków bloczkowych w składzie: Stanisław Kalisiak, Marcin Łabuda i Tomasz Kaczmarek zdobyli srebrny medal.