MP w Strzelectwie Sportowym
Bydgoszcz 17-20.09/2020
W dniach 17-20.09.2020r w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.
Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” reprezentowało 11 zawodników, którzy wywalczyli 10 medali (w tym 2 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe medale).
Na podium stanęli:
-
Marta Szwed R4 – złoty medal
R5 – złoty medal z rekordem życiowym,
-
Kacper Pierzyński P1 – srebrny medal
P5 – srebrny medal
P4 – srebrny medal
-
Grażyna Pecuch R2 – srebrny medal
-
Cezary Kukwa R1- brązowy medal
Drużynowo:
Drużyna R6 – srebrny medal w składzie: Truszkowski Arkadiusz, Kukwa Cezary, Stępień Adam
Drużyna R3 – brązowy medal w składzie: Truszkowski Arkadiusz, Kukwa Cezary, Madej Maria
Drużyna P1- brązowy medal w składzie: Pierzyński Kacper, Szczerbicki Krzysztof, Naronowicz Stanisław
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!!
Do Pobrania
Galeria Zdjęć











































