Sukces paralekkoatletów GZSN „START” na 52. Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Polski
Zawodnicy Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych ,,START” podczas 52. Paralekkoatletycznych Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 13-16.06.2024 r. w Krakowie wygrali klasyfikacje medalową zdobywając 33 medale: ( w tym 17 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych medali ).
Warto podkreślić, że okrasą 52 Paralekkoatletycznych Mistrzostw Polski były bardzo dobre wyniki zawodników Gorzowskiego Startu, którzy kolejny raz pokazali dominacje w Polskiej Paralekkoatletyce. Były to bardzo udane Mistrzostwa dla GZSN Start Gorzów Wlkp., gdzie po raz kolejny z rzędu zdecydowanie wygraliśmy klasyfikacje medalową – Z. Lewkowicz
MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI
17 złotych:
Śliwińska Renata – 2 ( kula, dysk)
Tyszkowski Bartosz – ( kula)
Głąb Michał – 2 ( kula, dysk)
Wojnicki Mateusz – 2 (oszczep, dysk)
Wietecki Marek – 2 (oszczep, dysk)
Czarnecki Łukasz – 2 (oszczep, dysk)
Stoltman Lech – (kula)
Górczak Bartosz – (kula)
Lepiato Maciej – (skok wzwyż)
Drygała Kacper – (100m)
Wietecki Łukasz – (5000)
Gałan Agata – (200m)
10 srebrnych:
Wojnicki Mateusz – ( kula)
Kotłowska Faustyna – (dysk)
Koprowska Iwona – 2 (dysk, kula)
Mamczarz Łukasz – (skok wzwyż)
Gałan Agata – 2 (100, 400m)
Ciuksza Krzysztof – 3 (100, 200, 400m)
6 brązowych:
Wietecki Marek (kula)
Kotłowska Faustyna (kula)
Ograbek Michał – (kula)
Iwańska Lilianna – (dysk)
Wachowiak Sławomir – (100m)
Sztafeta 4x100m (Wachowiak S., Drygała K., Gałan A., Ciuksza K.)
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!
Galeria Zdjęć







